+98 - 21 - 88685945 - mob.: 09211961192 info@yekdel.com

تاییدیه ها

شرایط‌نامه و بیانیه سلب مسئولیت

 

کاربر گرامی، ضمن خوشآمد گویی به شما به استحضارتان می‌رسد: هرگونه استفاده از این وب سایت و سامانه طراحی شده به معنی آگاهی و پذیرش تمامی شروط و بندهای مندرج در این شرایط نامه می‌باشد. این شرایط‌نامه یک قرارداد قانونی و الزام‌آور بین ما و شماست که در بر دارنده شرایط استفاده و بهره‌برداری است که به محض ورود به این سامانه شما بدان ملزم می‌گردید.
🌈 تمامی حقوق مادی و معنوی، مندرجات و محتویات این وب سایت متعلق به آقای بهروز نقش (موسس و مدیر عامل انستیتو مطالعات شخصیت) می‌باشد و در صورت هرگونه بهره‌برداری غیر مجاز و انتشار بدون اجازه حق پیگرد قضایی برای مالک سایت محفوظ می‌باشد.
🌈 به موجب این قرارداد کاربر تائید می‌نماید که مسئولیت تمامی اقدامات و صحت و سقم اطلاعات وارده در این وب سایت با خود اوست و تعهد خود را مبنی بر استفاده منحصراً، مناسب و متعارف از این سامانه را اعلام می‌نماید.
🌈 کلیه گزارش های تولید شده در این سامانه صرفاً بر اساس اطلاعات وارده توسط کاربر تولید می‌گردد و به هیچ عنوان مجوزی برای دخالت در امور تشخیصی، تجویز و درمانی توسط افراد فاقد صلاحیت نمی‌باشد.
🌈 به موجب این قرارداد کاربر متعهد می‌باشد که از ورود هرگونه خسارت یا اخلال در این سامانه و هرگونه اقدامی که منجر به وقفه در ارائه خدمات سامانه گردد خودداری کند و در صورت بروز هرگونه تخلف، مسئولیت جبران ضرر و زیان با کاربر خواهد بود. همچنین در صورت بروز چنین پیشامدی مدیر سامانه مجاز به بستن حساب کاربر خاطی خواهد بود.
🌈 تمام تلاش کارشناسان این سامانه در جهت جلب رضایت کاربران محترم و ارائه مناسب‌ترین خدمات متمرکز شده است، اما به هر حال با توجه به آنکه امکان بروز خطا در هر سامانه‌ای وجود دارد، خواهشمند است در صورت بروز ما را مطلع نمایید. تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست تا در سریع‌ترین زمان ممکن مشکل پیش آمده مرتفع گردد.

با سپاس.   info@yekdel.com

            طبق نامه شماره  ۱۹۴-۹۷/زم/ن  مورخ ۹۷/۰۷/۲۳  سازمان نظام روان شناسی و مشاوره ج.ا.ا  برگزاری کارگاه های آموزشی MMPI2RF را تایید کرده و شرکت کنندگان را برخوردار از امتیازات مصرحه در آیین نامه آموزشی سازمان نظام کرده است.

  • امتیازات استحقاقی شرکت کنندگان، پس از تایید مدرس دوره، جهت اقدامات بعدی، توسط برگزار کننده کارگاه آموزشی به سازمان نظام اعلام می گردد.
  • ابزار سنجش سیاهه چند وجهی شخصیت مینه سوتا؛ MMPI2RF (که برای ارزیابی ویژگی های بالینی و آسیب شناسی شخصیت و پایش خصیصه های شخصیتی و روان شناختی افراد مورد استفاده قرار می گیرد) مورد تایید سازمان نظام روان شناسی و مشاوره ج.ا.ا می باشد.